اطلاعیه مرکز نخبگان

اطلاعیه شماره ۵۹ - ثبت نام آخرین دوره آموزشی رزم مقدماتی سال ۱۴۰۰ - بهمن ماه

۲۱ آذر ۱۴۰۰ | ۱۴:۴۵ کد : ۵۳۴۷ اطلاعیه‌های مرکز نخبگان ثبت نام آموزشی
تعداد بازدید:۵۰۲۷
اطلاعیه شماره ۵۹ - ثبت نام آخرین دوره آموزشی رزم مقدماتی سال ۱۴۰۰ - بهمن ماه

اطلاعیه شماره ۵۹ - ثبت نام آخرین دوره آموزشی رزم مقدماتی سال ۱۴۰۰ - بهمن ماه

بسم الله الرّحمن الرّحیم

راه ارتباطی با مدیر آموزش مرکز نخبگان

گروه دوره آموزشی بهمن ماه ۱۴۰۰ مرکز نخبگان در پیام رسان ایرانی ایتا به آدرس زیر قابلیت عضو شدن می‌باشد.

آدرس لینک: https://eitaa.com/joinchat/ 3471704221C2c8784f078

یا اینکه می‌توانید پیام رسان ایتا را نصب کنید و با استفاده از این نام کابردی D1g2d3p با مدیر آموزش ارتباط برقرار کنید.

نخبگان و استعدادهای برتر وظیفه می‌توانند با توجّه به نکات ذیل برای شرکت در دوره‌های آموزش رزم مقدّماتی بهمن ماه ۱۴۰۰ در سایت مرکز نخبگان ثبت نام نمایند.

پیشنهاد مرکز نخبگان؛ با توجه به تغییرات عمده در زمان و … دوره‌های آموزش رزم مقدماتی در سال ۱۴۰۱ و ظرفیت محدود آن دوره‌ها که مختص افراد معرفی شده در سال ۱۴۰۱ خواهد بود، افرادیکه تاکنون دوره‌های آموزش را نگذرانده‌اند، دوره بهمن ماه ۱۴۰۰ را ثبت نام و شرکت کنند.

 1. دوره آموزشی بهمن ماه - در ۲۱ روز مفید آموزشی و به صورت شبانه روزی برگزار خواهد شد.
 2. مهلت ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت (محدود) ادامه دارد.
 3. نخبگانی که تاریخ درج شده در نامه معرفی آنان، از بنیاد ملی نخبگان ریاست جمهوری به مرکز نخبگان (داعا) در بازه ۳۰/‏۰۹/‏۱۴۰۰‬ تا ۳۰/‏۱۰/‏۱۴۰۰‬ می‌باشد، در لیست دوره آموزشی بهمن ماه قرار دارند. ضمناً لیست آنان موجود می‌باشد و نیازی به ثبت نام را ندارند.

 1. آن دسته از نخبگان وظیفه‌ای که در سال ۹۹ و ماقبل (۹۸ و …)، از بنیاد ملی نخبگان ریاست جمهوری به مرکز نخبگان (داعا) معرفی شده‌اند و تاکنون دوره‌های آموزش رزم مقدماتی را شرکت ننموده‌اند، ملزم به شرکت در دوره بهمن ماه ۱۴۰۰ مرکز نخبگان می‌باشند.

۴/۱ - این افراد، ملزم به ثبت نام، حضور و شرکت در دوره می‌باشند و در صورت عدم حضور، غایب شناخته شده و انجام طرح جایگزین خدمتشان مورد تأیید نخواهد آمد.

 1. کلیه افراد شرکت کننده در دوره آموزشی (اعم از دانش آموخته و دارندگان گواهی تکمیلی بسیج)، که قبلاً برگ سبز اعزام بخدمت دریافت ننموده‌اند، همزمان با ثبت نام باید از دفاتر پلیس + ۱۰ برگ سبز اعزام به خدمت اخذ نمایند.

ملاحظه: برابر هماهنگی انجام‌شده با سازمان وظیفه عمومی ناجا، نخبگانی که همزمان با انجام پروژه تحقیقاتی در‌حال‌تحصیل یا معافیت تحصیلی هستند بعد از تغییر وضعیتشان به" نخبه در حال تحصیل" می‌توانند با مراجعه به یکی از دفاتر پلیس +۱۰ اقدام به اخذ برگ اعزام نمایند. (به اصطلاح دفترچه پست کنند و پس از طی نمودن فرایند پ+۱۰، برگ سبز دریافت نمایند.

 1. افرادی که دارای سابقه عدم حضور در اعزام‌های قبلی بوده و برای آنان در سامانه وظیفه عمومی " عدم حضور در مرکز آموزش" ثبت‌شده است، باید برای فعّال نمودن اعزام و اخذ برگ سبز مجدّداً به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه نمایند.

نکته ۱: کلیه افرادی که جهت اخذ برگ سبز اقدام می‌نمایند، ملزم به انجام فرایند پ+۱۰( معاینه پزشکی و تزریق واکسن) می‌باشند.

نکته ۲: چنانچه برگ سبز به تاریخ اسفندماه یا یا ماه‌های بعدی صادر گردید، در همان دفتر پ+۱۰ درخواست تعجیل به تاریخ بهمن ماه (۰۱/۱۱/۱۴۰۰) ثبت نمائید.

 1. ضمناً افراد ثبت نام کننده در این دوره آموزشی نیازی به بارگذاری برگ سبز در سایت مرکز نخبگان ندارند، وضعیت نظام وظیفه آنان بطور مستمرر تا قبل از شروع دوره در سامانه نظام وظیفه بررسی و همه افرادی که موفق به دریافت برگ سبز می‌شوند، وضعیتشان رؤیت و اقدام لازم صورت می‌گیرد.

تبصره: اعزام نخبگان و استعدادهای برتر وظیفه به دوره‌های عادی آموزش رزم مقدّماتی امکان‌پذیر نیست.

 1. افراد دارای گواهی دوره آموزشی تکمیلی بسیج (دوره ۴۵ روزه) نیازی به شرکت در دوره آموزش نظامی نخبگان ندارند. این عزیزان بایستی ضمن اعلام این موضوع در سایت مرکز نخبگان، حدّاکثر تا تاریخ ۲۰/‏۱۰/‏۱۴۰۰‬ اصل گواهی مذکور را از طریق پست ارسال و یا با مراجعه حضوری به درب ورودی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملّی و تحقیقات راهبردی در ساعات ۸ تا ۱۴ روزهای کاری، تحویل نمایند.

 1. پیامک اولیه تأیید ثبت نام برای افرادی که مجاز به شرکت در دوره آموزشی بهمن ماه ۱۴۰۰ می‌باشند، قبل از تاریخ ۰۴/‏۱۰/‏۱۴۰۰‬ به شماره تلفن همراه اعلامی آنان ارسال خواهد شد. با توجه به خطا در ارسال پیامک به شماره‌های ایرانسل و رایتل، حتماً شماره تلفن همراه اول اعلام نمائید.

 1. دوره بهمن ماه ۱۴۰۰ در مرکز آموزش شهید مدرس نزسا - کرج برگزار خواهد شد.

مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلّح

مدیریت آموزش


( ۳۲ )

نظر شما :