اطلاعیه مرکز نخبگان

اطلاعیه شماره۴۹ مرکز نخبگان- دوره آموزشی رزم مقدماتی مهر ماه ۱۴۰۰ نخبگان وظیفه

۰۲ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۹ کد : ۴۳۹۸ اطلاعیه‌های مرکز نخبگان ثبت نام آموزشی
تعداد بازدید:۴۴۶۶
اطلاعیه شماره۴۹ مرکز نخبگان- دوره آموزشی رزم مقدماتی مهر ماه ۱۴۰۰ نخبگان وظیفه

اطلاعیه شماره ۴۹ مرکز نخبگان- دوره آموزشی رزم مقدماتی مهرماه ۱۴۰۰ نخبگان وظیفه

نخبگان و استعدادهای برتر وظیفه می‌توانند با توجّه به نکات ذیل برای شرکت در دوره‌های آموزش رزم مقدّماتی مهرماه ۱۴۰۰ در سایت مرکز نخبگان ثبت نام نمایند.

  1. دوره آموزشی مهرماه ۱۴۰۰ یکماهه (۲۱ روز مفید آموزشی) و به صورت شبانه روزی برگزار خواهد شد.
  2. مهلت ثبت نام در این دوره تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.
  3. نخبگانی که تاریخ درج شده در نامه معرفی آنان، از بنیاد ملی نخبگان ریاست جمهوری به مرکز نخبگان (داعا) در بازه سا ل های ۱۳۹۸،۱۳۹۷، ۱۳۹۹ و… می باشند هم میتوانند در این دوره آموزشی ثبت نام و شرکت نمایند.
  4. نخبگانی که تاریخ درج شده در نامه معرفی آنان، از بنیاد ملی نخبگان ریاست جمهوری به مرکز نخبگان (داعا) در بازه ۰۱/‏۰۱/‏۱۴۰۰‬ تا ۱۲/‏۰۶/‏۱۴۰۰‬ میباشد و در دوره‌های قبل شرکت ننموده و یا جامانده‌اند، در لیست دوره آموزشی مهرماه قرار دارند. ضمناً لیست آنان موجود میباشد و نیازی به ثبت نام در دوره مهرماه را ندارند.

۵. کلیه افراد شرکت کننده در دوره آموزشی (اعم از دانش آموخته و دارندگان گواهی تکمیلی بسیج)، که قبلاً برگ سبز اعزام بخدمت دریافت ننموده اند، همزمان با ثبت نام باید از دفاتر پلیس + ۱۰ برگ سبز اعزام به خدمت اخذ نمایند.

ملاحظه: برابر هماهنگی انجام‌شده با سازمان وظیفه عمومی ناجا، نخبگانی که همزمان با انجام پروژه تحقیقاتی در‌حال‌تحصیل هستند (معاف تحصیل) بعد از تغییر وضعیتشان به" نخبه در حال تحصیل" میتوانند با مراجعه به یکی از دفاتر پلیس +۱۰ اقدام به اخذ برگ اعزام نمایند.

۶. افرادی که دارای سابقه عدم حضور در اعزام‌های قبلی بوده و برای آنان در سامانه وظیفه عمومی " غایب" ثبت‌شده است، باید برای فعّال نمودن اعزام و اخذ برگ سبز مجدّداً به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه نمایند.

نکته ۱: کلیه افرادی که جهت اخذ برگ سبز اقدام مینمایند، ملزم به انجام فرایند پ+۱۰( معاینه پزشکی و تزریق واکسن) میباشند. ‌‌‌‌‌‌

نکته ۲: چنانچه برگ سبز به تاریخ آبان‌ماه یا آذرماه و یا ماه‌های بعدی صادر گردید، همان لحظه در دفاتر پ+۱۰ درخواست تعجیل به تاریخ ۰۱/‏۰۷/‏۱۴۰۰‬ نمایید.

  1. ضمناً افراد ثبت نام کننده در این دوره آموزشی نیازی به بارگذاری برگ سبز در سایت مرکز نخبگان ندارند، وضعیت نظام وظیفه آنان بطور مستمرر تا قبل از شروع دوره در سامانه نظام وظیفه بررسی و همه افرادی که موفق به دریافت برگ سبز میشوند، وضعیتشان رویت و اقدام لازم صورت میگیرد.

تبصره: اعزام نخبگان و استعدادهای برتر وظیفه به دوره‌های عادی آموزش رزم مقدّماتی امکان‌پذیر نیست.

  1. افراد دارای گواهی دوره آموزشی تکمیلی بسیج (دوره ۴۵ روزه) نیازی به شرکت در دوره آموزش نظامی نخبگان ندارند. این عزیزان بایستی ضمن اعلام این موضوع در سایت مرکز نخبگان، حدّاکثر تا تاریخ ۱۲/‏۰۶/‏۱۴۰۰‬ اصل گواهی مذکور را از طریق پست ارسال و یا با مراجعه حضوری به درب ورودی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملّی و تحقیقات راهبردی در ساعات ۸ تا ۱۵ روزهای کاری، تحویل نمایند.

  1. افرادی که قبلاً دوره آموزش نظامی را بصورت کامل طی کرده باشند نیازی به ثبت نام در این دوره آموزشی را ندارند.

  1. افرادی که اقدام به درخواست معافیت پزشکی در سامانه وظیفه عمومی نموده باشند تا زمان تعیین تکلیف وضعیّت پزشکی، مجاز به ثبت‌نام در دوره آموزشی نمی‌باشند.

  1. پیامک اولیه تأیید ثبت نام برای افرادی که مجاز به شرکت در دوره آموزشی مهرماه ۱۴۰۰ می‌باشند، قبل از تاریخ ۱۳/‏۰۶/‏۱۴۰۰‬ به شماره تلفن همراه اعلامی آنان ارسال خواهد شد. با توجه به خطا در ارسال پیامک به شماره های ایرانسل و رایتل، حتماً شماره تلفن همراه اول اعلام نمایید.

  1. دوره مهرماه ۱۴۰۰ در مرکز آموزش شهدای نیروی زمینی نزاجا - ۰۱ برگزار خواهد شد.

مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلّح

مدیریت آموزش


( ۲۹ )

نظر شما :