اطلاعیه مهم مرکز نخبگان

اطلاعیه نهایی شماره ۴۷ مرکز نخبگان- شرکت در دوره مردادماه ۱۴۰۰ نخبگان وظیفه

۲۷ تیر ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۴ کد : ۴۰۹۰ اطلاعیه‌های مرکز نخبگان ثبت نام آموزشی
تعداد بازدید:۴۴۷۲
اطلاعیه نهایی شماره ۴۷ مرکز نخبگان- شرکت در دوره مردادماه ۱۴۰۰ نخبگان وظیفه

اطلاعیه شماره ۴۷ مرکز نخبگان- دوره آموزشی رزم مقدماتی مردادماه ۱۴۰۰ نخبگان وظیفه

بسم الله الرّحمن الرّحیم

قابل توجّه عزیزان نخبه و استعداد برتر وظیفه:

دوره آموزشی مردادماه ۱۴۰۰ به صورت یکماهه و شبانه‌روزی برگزار خواهد شد.

 1. نخبگانی که تاریخ درج شده در نامه معرفی آنان، از بنیاد ملی نخبگان ریاست جمهوری به مرکز نخبگان (داعا) در بازه ۰۳/‏۰۳/‏۱۴۰۰‬ تا ۲۲/‏۰۳/‏۱۴۰۰‬ قرار دارد، در لیست دوره آموزشی مردادماه میباشند.

 1. نخبگانی که تاریخ درج شده در نامه معرفی آنان، از بنیاد ملی نخبگان ریاست جمهوری به مرکز نخبگان (داعا) در بازه ۲۳/‏۰۳/‏۱۴۰۰‬ تا ۱۰/‏۰۵/‏۱۴۰۰‬ قرار دارند، ملزم به شرکت در دوره آموزشی بعدی (شهریورماه) میباشند. بنابراین پیش‌بینی و هماهنگی های لازم را بعمل آورده تا در دوره فوق حضور پیدا کنند، لذا انتقال به دوره آموزشی بعدی امکان‌پذیر نمیباشد. ضمناً لیست آنان موجود میباشد و نیازی به ثبت نام در دوره فوق را ندارند.

 1. همه افراد شرکت کننده در دوره مردادماه ۱۴۰۰ بایستی برای دریافت برگ سفید (برگ مراجعه به مرکز آموزش) به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه و برگه مذکور را دریافت نمایند. تاریخ و محل مرکز آموزش درج شده در برگ سفید را با تاریخ و محل مرکز آموزش اعلام شده، در این اطلاعیه تطبیق دهید و در صورت عدم مطابقت، از طریق لینک زیر به مدیرآموزش مرکز نخبگان اطلاع دهید.

نکته: چنانچه افراد به هر دلیلی پیامک مربوط به برگ سفید را دریافت ننمایند، میتوانند ۴۸ الی ۲۴ ساعت قبل از اعزام، به دفاتر پلیس + ۱۰ مراجعه کرده و برگ سفید را دریافت نمایند.

 • کلیه ثبت نام شدگان نهایی دوره آموزشی مردادماه، ملزم به حضور و شرکت در دوره میباشند و در صورت عدم حضور، غایب شناخته شده و موجب اضافه خدمت خواهد شد.

 • افرادیکه که هیچگونه علائم ابتلا به بیماری کرونا ندارند میتوانند با مراجعه به نزدیکترین مرکز بهداشت دولتی و با انجام معاینه غربالگری و اخذ تاییدیه پشت برگ سفید، در دوره حضور پیدا کنند.
 • افرادیکه علائم (شدید یا خفیف) بیماری کرونا دارند؛ قبل از اعزام، آزمایش عدم ابتلا به کرونا داده، در صورت منفی بودن جواب آزمایش، با به همراه داشتن برگ آزمایش، در مرکز اموزش حضور یابید.
 • در صورت مثبت بودن جواب آزمایش، حق شرکت در دوره آموزشی فوق را ندارید، لذا جواب آزمایش را از طریق لینک زیر به مدیر آموزش مرکز نخبگان ارسال و اطلاع دهید. انشاا… بعد از بهبودی کامل، در دوره آموزش بعدی شرکت خواهید کرد.

 • طول دوره آموزش معاف از رزم‌ها تفاوتی با افراد سالم ندارد. (این افراد فقط از یکسری فعالیتهای جسمانی (فیزیکی) سنگین معاف خواهند بود.)

 • کلیه افراد بصورت شخصی و فردی خود را به مرکز آموزش معرفی خواهند کرد و اعزامی از طرف سازمان نظام وظیفه (تهران و شهرستانها) و مرکز نخبگان صورت نخواهد گرفت. لذا آدرس محل مراجعه؛ شامل سربازان عادی که از شهرستان اقدام به اعزام کرده‌اند، می‌باشد.

 • افرادی هم که علائم ابتلا به بیماری کرونا ندارند هم میتوانند آزمایش فوق را انجام داده و با آسودگی خاطر دوره را شرکت نمایند.

 • بدلیل شیوع ویروس و بیماری کرونا و به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی، اعطای مرخصی به فراگیران فقط در موارد اضطراری با صلاحدید فرمانده مرکز آموزش امکان پذیر میباشد.

 • به جهت رعایت بهداشت شخصی، موی سر و محاسن را در اندازه متعارف اصلاح نمایید.(به طور کلی محدودیتی وجود ندارد).

 • البسه نظامی توسط مرکز آموزش واگذار خواهد شد، لذا جهت رعایت اصول بهداشتی، لوازم شخصی (لباس زیر، وسایل استحمام، مسواک، ماسک، ژل ضدعفونی کننده دست، دستکش و) مورد نیاز خود را برای طول دوره آموزشی به همراه داشته باشند.

 • افرادی که دارای دفترچه بیمه سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح یا سایر بیمه ها هستند، دفترچه مذکور را در طول دوره همراه داشته باشند.

 • استفاده از تلفن همراه (ساده و هوشمند) و رایانه شخصی (لپ تاپ) در اوقات فراغت و زمان‌های مشخص شده و در فضای پیش‌بینی فراهم خواهد بود.

 • مرکز آموزش ظرفیت پارکینگ برای پارک خودرو شرکت کنندگان در دوره آموزشی نخواهد داشت.

محل مرکز آموزش: مرکز آموزش شهدای نیروی زمینی آجا ۰۱

آدرس: تهران - بزرگراه بسیج سه راه تختی ابتدای بلوار هجرت نزدیک‌ترین ایستگاه مترو: ایستگاه نیروی هوایی

 • زمان مراجعه: پذیرش فراگیران ساعت ۰۷:۰۰ تا ۰۹:۰۰ صبح، روز شنبه، مورخ ۰۲/‏۰۵/‏۱۴۰۰‬ صورت می‌پذیرد.

گروه دوره آموزشی مردادماه ۱۴۰۰ مرکز نخبگان در پیام رسان ایرانی ایتا به آدرس زیر قابلیت عضو شدن می‌باشد.

آدرس لینک: https://eitaa.com/joinchat/2612985979C360803459a

مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح ‌‌‌‌‌‌‌


( ۵۶ )

نظر شما :