اطلاعیه مهم مرکز نخبگان

اطلاعیه شماره ۴۴ مرکز نخبگان- دوره آموزشی رزم مقدماتی مردادماه ۱۴۰۰ نخبگان وظیفه

۱۰ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۵:۳۸ کد : ۳۶۳۲ اطلاعیه‌های مرکز نخبگان ثبت نام آموزشی
تعداد بازدید:۸۹۱۶
اطلاعیه شماره ۴۴ مرکز نخبگان- دوره آموزشی رزم مقدماتی مردادماه ۱۴۰۰ نخبگان وظیفه

نخبگان و استعدادهای برتر وظیفه می‌توانند با توجّه به نکات ذیل برای شرکت در دوره‌های آموزش رزم مقدّماتی ۰۱/‏۰۵/‏۱۴۰۰ در سایت مرکز نخبگان ثبت نام نمایند.

 1. دوره آموزشی مردادماه ۱۴۰۰ به صورت یکماهه و شبانه روزی برگزار خواهد شد.
 2. مهلت ثبت نام در این دوره‌های آموزش رزم مقدّماتی از تاریخ ۱۰/‏۰۳/‏۱۴۰۰‬ لغایت ۳۱/‏۰۳/‏۱۴۰۰ می‌باشد.
 3. نخبگان معرفی شده از بنیاد ملی نخبگان در سال ۱۴۰۰ ملزم به شرکت در اولین دوره آموزشی پیش‌رو میباشند بنابراین نیاز به ثبت نام ندارند. لیست آنان توسط مرکز نخبگان استخراج و اطلاع رسانی خواهد شد.

 1. کلیه افراد شرکت کننده در دوره آموزشی (اعم از دانش آموخته و دارندگان گواهی تکمیلی بسیج)، که قبلاً برگ سبز اعزام بخدمت دریافت ننموده اند، همزمان با ثبت نام باید از دفاتر پلیس + ۱۰ برگ سبز اعزام به خدمت اخذ نمایند.

ملاحظه: برابر هماهنگی انجام‌شده با سازمان وظیفه عمومی ناجا، نخبگانی که همزمان با انجام پروژه تحقیقاتی در‌حال‌تحصیل هستند (دانشجویان) بعد از تغییر وضعیتشان به" نخبه در حال تحصیل" از تاریخ ۰۴/‏۰۴/‏۱۴۰۰‬ ببعد میتوانند با مراجعه به یکی از دفاتر پلیس +۱۰ اقدام به اخذ برگ اعزام نمایند.

 1. افرادی که برای آنان در سامانه وظیفه عمومی " غایب" ثبت‌شده است، باید برای فعّال نمودن اعزام، و اخذ برگ سبز مجدّداً به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه نمایند.

کلیه افرادی که اقدام به اخذ برگ اعزام می‌نمایند، ملزم به رعایت فرایند پ+۱۰ میباشند.

 1. ضمناً افراد ثبت نام کننده در این دوره آموزشی نیازی به بارگذاری برگ سبز در سایت مرکز نخبگان ندارند، وضعیت نظام وظیفه آنان بطور مستمرر تا قبل از شروع دوره در سامانه نظام وظیفه بررسی و همه افرادی که موفق به دریافت برگ سبز میشوند، وضعیتشان رویت و اقدام لازم صورت میگیرد.

تبصره: اعزام نخبگان و استعدادهای برتر وظیفه به دوره‌های عادی آموزش رزم مقدّماتی امکان‌پذیر نیست.

 1. افراد دارای گواهی دوره آموزشی تکمیلی بسیج (دوره ۴۵ روزه) نیازی به شرکت در دوره آموزش نظامی نخبگان ندارند. این عزیزان بایستی ضمن اعلام این موضوع در سایت مرکز نخبگان، حدّاکثر تا تاریخ ۳۱/‏۰۳/‏۱۴۰۰‬ اصل گواهی مذکور را از طریق پست ارسال و یا با مراجعه حضوری به درب ورودی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملّی و تحقیقات راهبردی در ساعات ۸ تا ۱۵ روزهای کاری، تحویل نمایند.

 1. افرادی که قبلاً دوره آموزش نظامی را بصورت کامل طی کرده باشند نیازی به ثبت نام در این دوره آموزشی را ندارند.
 2. افرادی که اقدام به درخواست معافیت پزشکی در سامانه وظیفه عمومی نموده باشند تا زمان تعیین تکلیف وضعیّت پزشکی، مجاز به ثبت‌نام در دوره آموزشی و دریافت پروژه نخبگی نمی‌باشند.

 1. پیامک تأیید ثبت نام برای افرادی که مجاز به شرکت در دوره آموزشی مردادماه ۱۴۰۰ می‌باشند، در تاریخ ۰۴/‏۰۴/‏۱۴۰۰‬ به شماره تلفن همراه اعلامی آنان ارسال خواهد شد. با توجه به خطا در ارسال پیامک به شماره های ایرانسل و رایتل، حتماً شماره تلفن همراه اول اعلام نمایید. در صورت نداشتن خط همراه اول میتوانید شماره یکی از بستگانتان را اعلام نمایید.
 2. دوره مرداماه ۱۴۰۰ در مرکز آموزش شهدای نیروی زمینی آجا- ۰۱ برگزار خواهد شد.
 3. گروه دوره آموزشی مردادماه ۱۴۰۰ مرکز نخبگان در پیام رسان ایرانی ایتا به آدرس زیر قابلیت عضو شدن می‌باشد.

  آدرس لینک: https://eitaa.com/joinchat/2612985979C360803459a

مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلّح


( ۱۰۰ )

نظر شما :