اطلاعیه مرکز نخبگان

اطلاعیه دوره آموزشی رزم مقدماتی تیر ماه ۱۴۰۰ مرکز نخبگان ن.م

۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۵:۵۵ کد : ۳۳۶۱ اطلاعیه‌های مرکز نخبگان ثبت نام آموزشی
تعداد بازدید:۶۲۹۷
اطلاعیه دوره آموزشی رزم مقدماتی تیر ماه ۱۴۰۰ مرکز نخبگان ن.م

بسم الله الرّحمن الرّحیم

قابل توجّه عزیزان نخبه و استعداد برتر وظیفه

با توجه به قوانین مرکز نخبگان مبنی بر اعزام نخبگان وظیفه به دوره آموزش رزم مقدماتی قبل از شروع طرح جایگزین خدمت (قبل از معرفی به سازمان بکارگیرنده) از سال ۱۴۰۰؛ به اطّلاع می‌رساند

اولین دوره آموزش رزم مقدماتی این مرکز که در تاریخ ۰۱/‏۰۴/‏۱۴۰۰‬ برگزار می‌گردد مختص نخبگان وظیفه معرفی شده (ورودی) سال ۱۴۰۰ است که همگی ملزم به شرکت در این دوره می‌باشند و این افراد نیاز به ثبت نام در سایت مرکز نخبگان ندارند.

نخبگان وظیفه‌ای که تا الان موفق به گذراندن دوره آموزش رزم مقدماتی نگردیده‌اند می‌توانند در دوره بعدی این مرکز که به تاریخ ۰۱/‏۰۵/‏۱۴۰۰‬ برگزار خواهد شد و اطلاعیه آن متعاقباً از طریق سایت مرکز نخبگان اعلام خواهد شد ثبت نام و شرکت نمایند.

تبصره: اعزام نخبگان و استعدادهای برتر وظیفه به دوره‌های عادی آموزش رزم مقدّماتی امکان‌پذیر نیست.

۲. افراد دارای گواهی دوره آموزشی تکمیلی بسیج (دوره ۴۵ روزه) نیازی به شرکت در دوره آموزش نظامی نخبگان ندارند.

این عزیزان بایستی ضمن اعلام این موضوع در سایت مرکز نخبگان، حدّاکثر تا تاریخ ۰۷/‏۰۳/‏۱۴۰۰‬ اصل برگ گواهی مذکور را از طریق پست به دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملّی و تحقیقات راهبردی مرکز نخبگان و استعدادهای برتر وظیفه ارسال نمایند.

افرادی که به هر علت اصل برگ گواهی مذکور را ندارند با مراجعه به معاونت آموزش سپاه استانی که در آن دوره فوق را گذرانیده‌اند، نامه‌ای مبنی بر گذراندن دوره آموزشی تکمیلی بسیج (دوره ۴۵ روزه) را دریافت و به این مرکز ارسال نمایند.

۳. افرادی دارای سابقه خدمت قبلی به طوری که دوره آموزش رزم مقدماتی را به طور کامل طی کرده باشند و مدت خدمت قبلی آنان در سامانه نظام وظیفه ثبت شده است هم نیازی به شرکت در دوره آموزش نظامی نخبگان ندارند.

۴. به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامت شما عزیزان، دوره آموزشی به صورت شبانه‌روزی برگزار می‌گردد و اعطای مرخّصی به فراگیران فقط در موارد اضطراری امکان‌پذیر است.

۵. نخبگان وظیفه بایستی پس از آموزش، برای ادامه کار و تکمیل فرایند پروژه جایگزین خدمت خود به دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملّی و تحقیقات راهبردی مرکز نخبگان مراجعه نمایند.

۶. دوره آموزش رزم مقدّماتی در چهارچوب مقرّرات مرکز آموزش به انجام می‌رسد و با فراگیران در طول مدّت آموزش برابر مقرّرات آن مرکز رفتار خواهد شد. بنابراین به عنوان مثال، خروج از کشور امکان‌پذیر نیست و اعطا یا عدم اعطای مرخّصی به فراگیران تابع قوانین مرکز آموزش خواهد بود.

۷. افرادی که اقدام به درخواست معافیت پزشکی در سامانه وظیفه عمومی نموده باشند تا زمان تعیین تکلیف وضعیّت پزشکی، مجاز به ثبت‌نام در دوره آموزشی و دریافت پروژه نخبگی نمی‌باشند.

۸. پیامک تأیید ثبت نام برای افرادی که مجاز به شرکت در دوره آموزشی تیرماه ۱۴۰۰ می‌باشند، به شماره تلفن همراه اعلامی آنان ارسال خواهد شد.

ملاحظه: عزیزانی که مشکلی در دریافت پیامک دارند، لازم است در اسرع وقت آن را رفع نمایند تا پیامک‌های مرکز نخبگان به دست آنان برسد.

مکان و زمان مراجعه به مرکز آموزش متعاقباً اعلام خواهد شد.

مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلّح ‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌


( ۶۷ )

نظر شما :