اطلاعیه مرکز نخبگان

اطلاعیه مهم شماره ۳۸ مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح

۱۰ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۵:۲۷ کد : ۲۸۹۳ اطلاعیه‌های مرکز نخبگان
تعداد بازدید:۶۱۲۹
اطلاعیه مهم شماره ۳۸ مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح

اطلاعیه شماره ۳۸:

به اطلاع نخبگان و پژوهشگران برتر وظیفه مرکز نخبگان نیروهای مسلح می‌رساند در فرآیند انجام پروژه جایگزین خود به نکات زیر توجه داشته باشند:

  • افرادی که احراز نخبگی شده اند و فارغ التحصیل می باشند (فاقد معافیت تحصیلی) نسبت به دریافت برگه اعزام به مرکز آموزشی و بارگذاری آن در سایت مرکز نخبگان اقدام نمایند تا از بروز مشکلات غیبت در سامانه نظام وظیفه جلوگیری شود.
  • هر یک از پژوهشگران محترم وظیفه حداکثر تا ۳ بار در طول مدت انجام طرح پژوهش جایگزین خدمت خود، میتوانند از هر یک از تسهیلات ذکر شده در سایت (مجوز خروج از کشور، بلا مانع بودن استخدام، آزادسازی دانشنامه و …) استفاده نمایند. لذا پیشنهاد میشود که پژوهشگران محترم برنامه ریزی لازم را برای طول زمان انجام پروژه داشته و از درخواست های غیر ضروری خودداری نمایند.
  • برای پیگیری مسائل اداری شخصی خود و نیز مسائل غیرمرتبط با اخبار منتشرشده مرکز، از قسمت «تماس با ما» استفاده نمایید. برای طرح سؤالات مبتلا به عموم عزیزان نخبه می‌توانید از امکان «ثبت نظر» در ذیل خبر مربوطه در سایت استفاده کنید. از ذکر اطلاعات شخصی خود و سازمانی که در آن پروژه میگذرانید در حین ثبت نظر در ذیل اخبار سایت جدا خودداری نمایید.

( ۷۴ )

نظر شما :