اطلاعیه مرکز نخبگان

اطلاعیه مهم شماره ۳۵ مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح

ویژه دوره آموزشی اسفندماه ۱۳۹۹
۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۵ کد : ۲۲۸۹ اطلاعیه‌های مرکز نخبگان ثبت نام آموزشی
تعداد بازدید:۸۵۲۷
اطلاعیه مهم شماره ۳۵ مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح

بسم الله الرّحمن الرّحیم

قابل توجّه عزیزان نخبه و استعداد برتر وظیفه

به اطّلاع می‌رساند نخبگان و استعدادهای برتر وظیفه می‌توانند با توجّه به نکات ذیل برای شرکت در دوره‌های آموزش رزم مقدّماتی ۰۱/‏۱۲/‏۱۳۹۹ در سایت مرکز نخبگان ثبت نام نمایند.

۱. مهلت ثبت نام در این دوره‌های آموزش رزم مقدّماتی از تاریخ ۰۶/‏۱۰/‏۹۹‬ لغایت ۰۳/‏۱۱/‏۹۹ می‌باشد.

تبصره: اعزام نخبگان و استعدادهای برتر وظیفه به دوره‌های عادی آموزش رزم مقدّماتی امکان‌پذیر نیست.

۲. با توجّه به ادامه شیوع ویروس منحوس کرونا، این دوره‌های آموزشی نیز یک‌ماهه است.

۳. افراد دارای گواهی دوره آموزشی تکمیلی بسیج (دوره ۴۵ روزه) نیازی به شرکت در دوره آموزش نظامی نخبگان ندارند. این عزیزان بایستی ضمن اعلام این موضوع در سایت مرکز نخبگان، حدّاکثر تا تاریخ ۳۰/‏۱۰/‏۱۳۹۹‬ گواهی مذکور را از طریق پست ارسال و یا با مراجعه حضوری به درب ورودی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملّی و تحقیقات راهبردی در ساعات ۸ تا ۱۳ روزهای کاری، به نماینده مرکز نخبگان تحویل نمایند.

۴. در فرم ثبت نام، وضعیّت بیمه درمانی خود را مشخّص کنید. چنانچه دارای دفترچه بیمه‌ای به غیر از دفترچه نیروهای مسلّح هستید نیز اعلام نمایید.

۵. به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامت شما عزیزان، دوره آموزشی به صورت شبانه‌روزی برگزار می‌گردد و اعطای مرخّصی به فراگیران فقط در موارد اضطراری امکان‌پذیر است.

۶. به عزیزانی که تاکنون در دوره آموزش نظامی شرکت نکرده‌اند و دفاعیّه نهایی پروژه آنان انجام شده و یا در شرف انجام است تأکید می‌شود که در این فراخوان ثبت نام نمایند، در غیر این صورت فرایند صدور کارت پایان خدمت آنان تا تشکیل دوره آموزشی در سال آینده به تأخیر می‌افتد.

۷. افرادی که تا زمان ثبت نام در دوره، شروع به کار آنان در مرکز نخبگان ثبت نشده باشد، واجد شرایط شرکت در این دوره‌ها نیستند.

ملاحظه: ثبت نام عزیزانی که سازمان به‌کارگیرنده‌شان مشخّص گردیده است و در حال نهایی‌سازی پروپوزال خود هستند به‌گونه‌ای که احتمال می‌رود ۱۵ روز پیش از اعزام موفّق به دریافت نامه شروع به کار شوند، نیز بلامانع است. این افراد می‌بایست آخرین وضعیّت خود را در فرم ثبت نام اعلام نمایند.

۸. عزیزانی که در دوره‌های آموزشی یادشده ثبت‌نام می‌نمایند (اعم از دانش‌آموختگان و دانشجویان) باید قبلاً به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کرده و درخواست اعزام داده و برگ سبز اعزام خود را در سایت مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلّح بارگذاری کرده باشند.

ملاحظه: برابر هماهنگی انجام‌شده با سازمان وظیفه عمومی ناجا، نخبگانی که همزمان با انجام پروژه تحقیقاتی در حال تحصیل هستند (دانشجویان) نیز باید با مراجعه به یکی از دفاتر پلیس +۱۰ اقدام به دریافت برگ اعزام نمایند و فرآیند معاینه اولیه پزشکی و واکسیناسیون را طی نمایند. تاریخ انجام واکسیناسیون حداقل ۱۵ روز قبل از تاریخ اعزام می‌باشد.

تبصره: مهلت بارگذاری برگ سبز اعزام به خدمت در سایت مرکز نخبگان حدّاکثر تا بیست و پنجم ماه قبل از اعزام می‌باشد و به برگ‌های اعزامی که پس از آن به مرکز نخبگان ارسال شود ترتیب اثری داده نخواهد شد. مسئولیّت تأخیر در ارسال این برگ بر عهده خود فرد می‌باشد.

نکته: برای بارگذاری برگ اعزام، از نوارابزار قرمزرنگ بالای سایت مرکز نخبگان، قسمت تسهیلات، ثبت برگ سبز اعزام را انتخاب فرمایید.

۹. افرادی که دارای سابقه عدم حضور در اعزام‌های قبلی بوده و برای آنان در سامانه وظیفه عمومی غیبت ثبت‌شده است، باید برای فعّال نمودن اعزام، مجدّداً به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه نمایند. این افراد در صورت واکسیناسیون قبلی تا ۵ سال نیاز به تزریق مجدّد واکسن ندارند. همچنین در صورت انجام معاینه اوّلیّه پزشکی تا شش ماه نیاز به معاینه مجدّد ندارند مگر اینکه اخیراً به بیماری مبتلا شده باشند.

۱۰. اسامی نخبگان و استعدادهای برتر وظیفه اعزام‌شده به دوره آموزش رزم مقدّماتی، از طریق مرکز نخبگان نیروهای مسلّح به سازمان‌های ذی‌ربط اعلام می‌گردد و بدیهی است نخبگان وظیفه بایستی پس از آموزش، برای ادامه کار و تکمیل پروژه جایگزین خدمت خود به سازمان به‌کارگیرنده مراجعه نمایند.

۱۱. دوره آموزش رزم مقدّماتی در چهارچوب مقرّرات مرکز آموزش به انجام می‌رسد و با فراگیران در طول مدّت آموزش برابر مقرّرات آن مرکز رفتار خواهد شد. بنابراین به عنوان مثال، خروج از کشور امکان‌پذیر نیست و اعطا یا عدم اعطای مرخّصی به فراگیران تابع قوانین مرکز آموزش خواهد بود.

۱۲. افرادی که پیشتر دوره آموزش نظامی را طی کرده باشند می‌بایست گواهی نامه صادرشده از سوی مرکز مربوط را قبل از شروع ثبت‌نام دوره آموزشی و در زمان تشکیل پرونده به مرکز نخبگان نیروهای مسلّح ارسال نموده باشند.

۱۳. افرادی که اقدام به درخواست معافیت پزشکی در سامانه وظیفه عمومی نموده باشند تا زمان تعیین تکلیف وضعیّت پزشکی، مجاز به ثبت‌نام در دوره آموزشی و دریافت پروژه نخبگی نمی‌باشند.

۱۴. پیامک تأیید ثبت نام برای افرادی که مجاز به شرکت در دوره آموزشی اسفندماه ۹۹ می‌باشند، در تاریخ ۰۵/‏۱۱/‏۹۹‬ به شماره تلفن همراه اعلامی آنان ارسال خواهد شد.

ملاحظه: عزیزانی که مشکلی در دریافت پیامک دارند، لازم است در اسرع وقت آن را رفع نمایند تا پیامک‌های مرکز نخبگان به دست آنان برسد.

۱۵. مکان و زمان مراجعه متعاقباً اعلام خواهد شد.

مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلّح ‌‌‌‌‌‌‌


( ۲۹ )

نظر شما :

حامد معبودی ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۰
سلام وقت بخیر من مدارک پایان کارم ارسال شده و در اموزشی اذر ماه شرکت کردم میخواستم ببینم کارت پایان خدمتم کی به دستم میرسه ضروری نیاز دارم. کد ملی 6010000556
پاسخ مدیر سایت ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۰

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، تقریباً بین ۴۰ تا ۹۰ روز آینده بستگی به صف و ترافیک پرونده ها در قسمت پایان کار دارد.

آرمان دیلمی ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۲۷
با سلام و احترام. در ابتدا از توجه و کمک شما سپاسگزارم. بنده نامه معرفی به سازمان را دریافت کرده ام و در حال نهایی سازی پروپوزال هستم و پیرو این اطلاعیه در آموزشی اسفندماه ثبت نام خواهم کرد. برگه سبز بنده دارای تاریخ اعزام ۱ دی ۹۹ است که در سامانه بارگزاری کرده ام.سوال بنده این است که آیا بنده اکنون غیبت دارم و باید دوباره برگه سبز را از دفاتر پلیس +۱۰ دریافت کنم؟
پاسخ مدیر سایت ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۳

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، برای اعزام در آموزشی بله.

محمد جواد معنوي عطار ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۰
با سلام و عرض ادب احتراما اینجانب چندین مرتبه از طریق قسمت تماس با ما درخواست رفع نقص سیستم داده ام که هنوز ترتیب اثر داده نشده است. متاسفانه بنده امکان ثبت درخواست نامه رهایی و ثبت درخواست سوابق خدمتی را ندارم چراکه سیستم اشتباها اعلام میدارد بنده قبلا اسن فرم را پر کرده ام! بسیار سپاسگزار خواهم بود چنانچه در این زمینه بنده را راهنمایی بفرمایید. نام: محمد جواد معنوی عطار کد ملی: ۰۹۲۲۴۱۰۳۴۸ شماره تماس: ۰۹۳۵۲۴۲۲۳۳۵ ایمیل:manavi.m.javad@gmail.com
پاسخ مدیر سایت ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۳

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، اصلاح شد، مجدد تلاش کنید. 

رسول ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۶
با سلام و احترام، بنده از اواسط آبان ماه درخواست داشته‌ام به دلیل مشکلات پیش آمده سازمان بکارگیرنده مرا تغییر دهید. چندین هفته است که اصلا موفق به تماس نشدم و از طریق سایت هم با پیغام «هنوز خبری جهت اطلاع اعلام نشده است» مواجه میشوم. استدعا دارم موضوع را بررسی کنید و زودتر مشکل بنده را حل بفرمایید. کدملی: 0922803536
پاسخ مدیر سایت ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۳

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، حتماً مجدد درخواست شمارا به مسئول مربوط می‌رسانم. 

حمیدرضا اکبرپور ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۷
سلام و وقت بخیر هفته پیش از موسیه تحقیقات دفاع راهبردی یا شایدم صنایع راهبردی دفاع با بنده تماس گرفتند که مرکز نخبگان نیروهای مسلح شما رو به ما معرفی کردند و تشریف بیارید. از این طرف هم من تماس گرفتم با آقای کفاش زاده و بعد پست طرف قرار دانشگاه دفاع ملی گفتند هنوز نامه شما به ما تحویل نشده است که پست کنیم. خواهشمندم پیگیری بفرمایید که نامه معرفی به سازمان بنده پستصادر شده است یا نه؟ چون اون طرف میگن بیای خودتون رو معرفی کنید و از این طرف هم من نامه معرفی هنوز ندارم. ممنون‌میشم پیگیری کنید کد ملی ۵۱۵۹۹۶۰۹۵۳
پاسخ مدیر سایت ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۲

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، شما تا نامه معرفی به سازمان بدستتان نرسیده نباید خودتان را به سازمانی معرفی کنید.

امیرعلی پوراحمدی ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۵۸
سلام وقت بخیر مدارک پایان کارم را هفته گذشته ارسال کردم خواستم استعلام کنم آیا مدارک به دست شما رسیده؟
پاسخ مدیر سایت ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۱

بنده دسترسی به مدارک، پرونده‌ها و نامه‌ها و پایان کار ندارم می‌توانید با دبیرخانه مرکز نخبگان در ارتباط باشید.

مهدی ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۹
"افرادی که پیشتر دوره آموزش نظامی را طی کرده باشند می‌بایست گواهی نامه صادرشده از سوی مرکز مربوط را قبل از شروع ثبت‌نام دوره آموزشی و در زمان تشکیل پرونده به مرکز نخبگان نیروهای مسلّح ارسال نموده باشند." یعنی ما که سابقه خدمت قبلی داریم و نامه زدید و سوابق رو اوردید داعا هم باید توی دوره آموزشی ثبت نام کنیم؟ ممنونم
پاسخ مدیر سایت ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۳۹

با سلام خیر نیازی به ثبت نام نیست.

1960424750 ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۲۵
با سلام و احترام. حدودا یک ماه پیش از طرف یک سازمان (پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات) برای معرفی اقدام کرده ام و سازمان مورد نظر پروپوزال را نیز برای داعا ارسال کرده است. با پیگیری اینجانب از سازمان، گفتند که هنوز نامه تاییدیه ای از طرف داعا مبنی بر تایید معرفی نامه و شروع به کار دریافت نشده است و بنده هم هنوز نامه معرفی به سازمانی دریافت نکرده ام و نامه ای نیز در سامانه برای من ثبت نشده است. اینجانب قصد دارم برای این دوره آموزشی ثبت نام کنم. با توجه به این که من در یک شهرستان جنوبی کشور هستم و مراجعه حضوری برای پیگیری در این شرایط سخت است، خواهشمندم در صورت امکان لطف بفرمایید و وضعیت پرونده من را پیگیری بفرمایید. با سپاس فراوان.
پاسخ مدیر سایت ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۷

با سلام میتوانید برای آموزشی ثبت نام کنید.

امیرحسین ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۵
با سلام. بنده یک سری برگ سبز به تاریخ یکم شهریور بارگذاری کردم الان اگه بخواهم برای دوره ی اسفند ثبت نام کنم باز هم باید برم پلیس+10 برگ سبز بگیرم ؟ برای تاریخ یکم اسفند ؟
پاسخ مدیر سایت ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۵۱

با سلام خدمت شما نخبه گرامی، بله باید برگه سبز جدید دریافت نمایید.

سعید دارابی ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۸
با سلام و احترام من برای آموزش دی ماه درخواست داده بودم ولی به دلیل عدم ثبت شروع به کار موفق به شرکت در این دوره نشدم. شروع به کار من الان توسط سازمان تایید شده ولی در سایت نظام وظیفه برای غایب درج شده است. برای شرکت در این دوره شما اسامی رو ارسال میکنید به نظام وظیفه کافیه یا باید گواهی رفع غیبت هم بگیرم؟
پاسخ مدیر سایت ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۵۳

با سلام خدمت شما نخبه گرامی، گواهی مورد نظر را پر کنید.

مسعود فرشباف ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۳
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما، بنده 19 ابان درخواست گواهی اشتغال به خدمت داده بودم، بعد یک ماه تماس گرفتم گفتن در دست بررسیه. ولی الان نزدیک 2 ماهه خبری نیست. باور کنین من میدونم باید با دبیرخانه تماس بگیرم ولی واقعیتش هرچی تماس میگیرم موفق نمیشم. استدعا دارم شما پیام بنده رو به دست مسئول برسانید. شایان ذکر است بنده 12 اذر مدارک پایان کارم به دست شما رسیده. آیا علت عدم صدور گواهی اشتغال همین امیر میتونه باشه؟ ممنونم از پاسخگویی شما
پاسخ مدیر سایت ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۵۶

با سلام خدمت شما نخبه گرامی، بله بعد از تحویل پایان کار هیچ گواهی صادر نمیشود.

سعید طغیانی خوراسگانی ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۵
با عرض سلام و خسته نباشید. اینجانب سعید طغیانی خوراسگانی با کد ملی 1271970554 دارای نامه اعلام نیاز از دانشگاه صنعتی اصفهان بخش ارتباط با صنعت این دانشگاه هستم. مدارک خود را از طریق پست به مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلّح ‌‌‌‌‌‌‌ارسال کرده ام. همچنین درقسمت تسهیلات درخواست خود را ثبت خواهم کرد. خواهشمند است بنده را به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی اصفهان معرفی بفرمایید. با تشکر . سعید طغیانی خوراسگانی کد ملی 1271970554
پاسخ مدیر سایت ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۲

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، درخواست شما تحت اقدام قرار گرفته است. ‌‌‌‌‌‌

محمد معرفتی ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۷
با سلام بنده پارسال دی ماه 98 در آموزشی شرکت کردم دارای برگ تکمیلی بسیج هم می باشم آیا لازم هست برگ تکمیلی رو براتون ارسال کنم؟ کد ملی 1467272248
پاسخ مدیر سایت ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۴

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، خیر نیازی نیست. ‌‌‌‌

محسن شبستر ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۹
سلام و احترام. من کپی برابر با اصل گواهی 45 روزه بسیج رو توی خردادماه و اطلاعیه 17 که اعلام کرده بودین براتون ارسال کردم. گفتن توی پروندم هست. آیا نیاز به پیگیری دارم یا باید برام پیامک بیاد؟ ایا مشکلی نیست؟ لطفا بررسی کنین و اطلاع بدین. ذهنم درگیره. 09182691402
پاسخ مدیر سایت ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۲

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، باید اصل گواهی دوره تکمیلی بسیج ۴۵ روزه را ارسال کنید.

امیر ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۸
با سلام و تشکر از پاسخگویی حضرتعالی، میدانم شما دسترسی به نامه ها و مدارک ندارید فقط خواهش میکنم شما بزرگواری بفرمایید پیام بنده را به مسئول مربوط برسانید. باور بفرمایید 2 هفته هر روز با شماره ها تماس میگیرم و پاسخی نمیگیرم و واقعا واقعا به شدت نیاز به گواهی پایان خدمت دارم. بنده 2 ماه پیش مدارک پایان کار را از طریق سازمان بکار گیرنده ارسال کردم و پاکت نامه 1/9/1399 به آن مرکز رسیده است. لطفا از هر طریقی که صلاح میدانید بنده را از وضعیت کار مطلع کنید. باور بفرمایید اگر اضطراری نبود مزاحم شما نمیشدم. مشخصات اینجانب: امیر کوثری به شماره پرونده 961938 و شماره تماس 09155073696 و ایمیل amir.kousari@gmail.com با سپاس فراوان.
حسین ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۶
با سلام من 3 هفته پیش درخواست گواهی عدم منع استخدام دادم و در قسمت پیگیری جواب دادید که ده روز دیگه مجدد درخواست بدم، الان که می خوام دوباره درخواست بدم سایت می نویسه این فرم را قبلا پر کرده اید! امکان ش هست این مشکل رو برام رفع کنید؟ ممنون کد ملی 1360377980
پاسخ مدیر سایت ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۷

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، مشکل بر طرف شد.

محمد امین آهنگری ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۹
عرض سلام و ادب خدمت مدیریت سایت بنده مدارک تشکیل پرونده به همراه نامه اعلام نیاز را پست کردم، همچنین برگه سبز بنده هم به تاریخ 1/11 بارگزاری کردم. آیا باید تا تایید سازمان به کار گیرنده صبر کنم و سپس دوباره برگ سبز دوره آموزشی 1/12 را بگیرم ؟ با توجه به غیبت احتمالی مشکلی پیش نخواهد آمد؟ تشکر
پاسخ مدیر سایت ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۹

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، بعد از شروع به کار می‌توانید به آموزشی اعزام شوید.

مهرداد آهنگرکانی ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۱
سلام. این چه وضع رسیدگیه؟؟؟ الان بیشتر از یک ماهه که نامه عدم نیاز بنده از سازمان جغرافیایی برای مرکز نخبگان داعا ارسال شده... درخواست معرفی به سازمان به کارگیرنده را میدم میگید که باید نامه عدم نیاز به دستتون برسه و بعدش من درخواست بدم... تماس هم میگیرم کسی جواب نمیده... از شما هم میپرسم میگید که به پرونده و مدارک دسترسی ندارید... ما که علم غیب نداریم... لطفا رسیدگی کنید تا این مشکلات برطرف گردند... الان بنده تقریبا یک ماهه که بلاتکلیفم
معین هادیان ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۳:۲۴
با عرض سلام نامه بنیاد نخبگان به داعا مربوط به اینجانب در 25 شهریور صادر شده است ولی به دلیل تاخیر در فرایند فارغ التحصیلی هفته ی آینده برگه سبز خواهم گرفت و امکان تشکیل پرونده در سایت را خواهم داشت، آیا میتوانم برای دوره اسفند ثبت نام کنم ؟ با توجه به اینکه از ابتدای مهر ماه وارد غیبت شده ام.
پاسخ مدیر سایت ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۵

با سلام بعد از شروع کار از طرف سازمان میتوانید به آموزشی اعزام شوید.

علیرضا افضلی نائینی ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۰
با سلام و احترام-نامه احراز نخبگی بنده ۹۹/۰۹/۲۲ به دانشگاه عالی ارسال شده و بنده ۹۹/۰۹/۲۹ مدارک خود را به منظور تشکیل پرونده ارسال کرده‌ام. هنوز ارگانی برای انجام پروژه و شروع به کار پیدا نکرده‌ام. برگ سبز بنده برای ۹۹/۱۲/۰۱ است. آیا می‌توانم در دوره آموزشی اسفند که اطلاعیه آن به تازگی منتشر شده شرکت کنم؟ اگر نه آیا شما به نظام وظیفه اعلام می‌نمایید که بصورت عادی اعزام نشوم؟
پاسخ مدیر سایت ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۲

با سلام، بعد شروع به کار میتوانید به آموزشی اعزام شوید.

مشکلی نیست.

سعید کرمی ۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۴
با سلام و عرض خسته نباشید. به منظور ارسال برگ سبز، به صفحه مورد نظر رجوع کردم. پس از ارسال با ارور 403 مواجه شدم. الان سیستم اجازه آپلود و ارسال دوباره را نمی دهد. آیا نامه ارسال شده است؟ این امکان وجود دارد که برگ سبز را از طریق ایمیل ارسال کنم؟ با سپاس
پاسخ مدیر سایت ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۵

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، بله دریافت شده است.

عباس ثابتی نژاد ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۹
سلام. وقت بخیر بنده دو ماه پیش به دلیل ابتلا به کرونا، مدارکم رو با پیک ارسال کردم. دو ماهه که تماس میگیرم و کسی پاسخ نمیده که مدارکم دریافت شده یا نه. اگر مدارک دریافت نشده باشه، من سه ماه دیگه باید توی صف بمونم برای پایان کار و موعد دو ساله پروژه هم به اتمام میرسه. عاجزانه تقاضا دارم این موضوع را به دبیرخانه اطلاع دهید و به بنده اطلاع دهید مدارکم دریافت شده یا خیر. واقعا اگر تماسی پاسخ داده میشد، وقت شما و خودم را با این ارسال نظرات تلف نمیکردم. با سپاس شماره پرونده ۹۶۱۷۶۸ کد ملی ۰۰۱۵۳۶۲۷۹۵ شماره تماس ۰۹۳۷۳۶۳۸۱۱۸
پاسخ مدیر سایت ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۸

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، مدارک شما دریافت شده است.

سجاد هاشمی ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۰
با سلام، من اصل گواهی دوره 45 روزه بسیج رو امروز پست کردم برای لا هم برگه سبز به تاریخ99/4/1 رو در سایت بارگذاری کردذاریم. از در سازمان دفاع کردم و گفتن میفرستن بپروپوزالممیفرداعا. الان باید برای آموزشی اسفند تو سایت ثبت نام کنم؟ باید برگه سبز جدید بگیرم؟
پاسخ مدیر سایت ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۳

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، بله برگه سبز جدید را دریافت کرده و آپلود کنید.

محمد ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۴
باسلام و احترام ببخشید میخاستم بدونم با توجه به اینکه مهلت نخبگی از تاریخ نامه بنیاد ملی نخبگان تا پایان پروژه 2 سال میباشد . حال اگر به دلیل عدم نیاز چند سازمان مختلف، تاریخ شروع به کار طولانی مدت شود و از طرفی با توجه به حداقل 14 ماه انجام پروژه، اگر پایان پروژه از مهلت دوساله نخبگی بیشتر شود چه مشکلی به وجود خواهد آمد؟ ممنون میشم جواب بنده حقیر در این موضوع را بدهید. با سپاس فراوان
پاسخ مدیر سایت ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۰

با سلام، پس از پایان دوره قانونی مراحل احراز نخبگی باید دوباره انجام شود.

1960424750 ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۵
با سلام و احترام. تاریخ اعزام بنده بهمن 99 هست. برای شرکت در این دوره آموزشی باید برگه اعزام جدید بگیرم؟ اگر بله آیا ممکن است از طریق درخواست تمدید در سامانه epolice اقدام کرد یا حتما باید به پلیس +10 مراجعه کنیم؟ با سپاس فراوان.
پاسخ مدیر سایت ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۸

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، برگه اعزام جدید را دریافت کنید.

میرحسینی ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۷
با سلام و آرزوی سلامتی برای شما همکاران گرامی بنده برای آموزشی دیماه ثبت نام کردم. اما پیامکی دریافت نکردم و در دوره هم شرکت نکردم. الان که میخوام مجددا ثبت نام کنم سیستم پیغام میده که شما قبلا این فرم را پر کرده اید. آیا همان ثبت نام قبلی کفایت میکنه؟ در غیر اینصورت لطفا مشکل را برطرف بفرمایید. با تشکر کدملی: ۰۶۲۲۳۶۰۹۰۶
پاسخ مدیر سایت ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۱

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، مشکل بر طرف شده می‌توانید دوباره ثبت نام کنید.

 

احمدی ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۵۲
سلام. بنده ۵ هفته پیش درخواست معرفی به سازمان رو در سایت انجام دادم اما تاکنون خبری از تعیین سازمان برای بنده نشده است. حدودا دو هفته پیش بعد از تلاش فراوان موفق شدم با مرکز تماس بگیرم که کارشناس مربوطه فرمودند هفته بعد مجددا پیگیر باشم. در طول این دو هفته هم هر روز با شماره های اعلام شده تماس گرفتم ولی یا اشغاله یا کسی تلفن رو جواب نمیده. با علم به عدم دسترسی شما به پرونده ها، عاجزانه استدعا دارم بنده را راهنمایی کنید و مسئله را جهت پیگیری به دست مقام مسئول برسانید تا کمی از نگرانی ایجاد شدم درآیم. پیشاپیش از حسن نیت و پیگیری و راهنمایی شما سپاسگزارم. احمدی. کد ملی: ۳۷۲۰۵۲۹۸۴۳
پاسخ مدیر سایت ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۵:۳۰

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، معرفی شما انجام شده است.

مهدی ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۵:۰۷
سلام خسته نباشید من شماره موبایلم عوض شده. این تغییر رو چطور میشه اعمال کرد؟ و اینکه اولین سازمانی که معرفی شدم گفتن پروژه رشته شما رو نداریم و نامه عدم همکاری زده بعد 1.5 سال رفت و امد. الان باید چیکار کنم؟ من خودم به هرکی اشنا داشتم گفتم ولی هنوز چیزی قطعی نشده. یه جا احتمالا نامه نیاز بده اگر پروژه تایید بشه. لطفا راهنماییم کنید واقعا خیلی کارم پیچیده شده هرچی هم زنگ میزنم یا جوابگو نیستند یا اشغاله. محمدمهدی ایزدیان 0014015145 کد ملی
فرشاد بهرامی ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۵:۳۸
سلام اگه امکانش هست، ممنون میشم پاسخ منو بدید. امروز از داعا با من تماس گرفتند، نتونستم پاسخ بدم. من درخواست نامه رفع غیبت داده بودم. میخواستم بدونم برای اون موضوع زنگ زدند؟ من هرچی زنگ میزنم به داعا، کسی پاسخگو نیست. ممنون میشم کمک کنید. ش ملی: ۳۸۶۰۶۵۸۸۹
پاسخ مدیر سایت ۰۸ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۱۷

با سلام کد ملی خود را اشتباه نوشتید.

مجتبی خادم الحسینی اردکانی ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۶:۴۹
با سلام و احترام. بنده برگه اعزام مربوط به شهریور ماه را در تیر ماه در سایت بارگذاری کرده و اسکن آن را نیز در سی دی ارسال کردم و اواسط مرداد به سازمان به کارگیرنده معرفی شدم اما روند تقسیم و انتخاب موضوع طولانی شد و نهایتا پروپوزال و نامه درخواست شروع به کار ( با شماره 2767 ) از طریق سازمان به کار گیرنده (ساصد) در تاریخ 6 آبان ماه برای داعا ارسال گردید و تا کنون به دلیل عدم تائید شروع به کار نتوانستم در هیچ دوره ای شرکت کنم اما طی این مدت 2 مرتبه پیامک اعزام از پلیس +10 برای من آمده است و وضعیت من در سایت "غایب" درج شده است. امروز اطلاع پیدا کردم که شروع به کار تائید شده است. آیا وضعیت غایب مشکلی در ادامه برای من ایجاد نمی کند ؟ آیا باید برای اعزام اسفندماه مجدد برگ اعزام دریافت و بارگذاری نمایم ؟
پاسخ مدیر سایت ۰۸ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۱

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، برگه اعزام اسفند را دریافت کرده و بارگذاری کنید.

2150381869 ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۷:۱۵
با سلام و وقت بخیر... متاسفانه تلفن‌های دبیرخانه اصلا جوابگو نیستند و بعد از چندین بار تماس که موفق به برقراری ارتباط میشویم هیچ کس گوشی را جواب نمیده.... خواهشا فکری به حال پیگیری معرفی نامه‌ها و سایر نامه‌ها بکنید... عملا 2 ماه بعد از احراز نخبگی همه ی بچه‌ها در بی خبری کامل هستند... قرار بود که بعد از گذشت 40 روز از تاریخ درخواست معرفی به سازمان به کارگیرنده، این نامه به دست ما برسه که همچنان خبری از سمت شما نشده و هرچی هم پیگیری می‌کنیم کسی جوابگوی ما نیست... خواهشا فکری برای پیگیری نامه ها بصورت اینترنتی داشته باشید و بی زحمت وضعیت صدور معرفی نامه بنده را هم پیگیری فرمائید.
پاسخ مدیر سایت ۰۸ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۴

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، مسئله شما جهت پیگیری به دست مقام مسئول رسید.

حسین داودی یگانه ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۸:۲۰
با سلام علی رغم تماس های بسیار زیاد متاسفانه موفق به تماس نشده ام بنده حسین داودی یگانه به شماره ملی 4400084329 در تاریخ 25 ابان احراز نخبگی شدم و مدارک را پست کردم و فرم معرفی به سازمان را هم پر کردم ولی تاکنون نام معرفی به سازمان دریافت نکرده ام. لطفا راهنمایی فرمایید چیکار کنم.
پاسخ مدیر سایت ۰۸ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۲

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، بنده دسترسی به مدارک، پرونده‌ها و نامه‌ها ندارم، برای پیگیری ارسال و دریافت نامه‌ها، مدارک پایان کار و، می‌توانید با مرکز نخبگان در ارتباط باشید. تماس در روزهای اداری با شماره‌های ۰۲۱۲۷۳۵۳۳۸۰ و ۰۲۱۲۷۳۵۳۳۸۱

نیما ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۸:۵۲
با سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان که همیشه پیگیر درخواست های دانشجویان هستید. لطفا خطای مبتی بر'' شما قبلا این فرم را پر کرده‌اید'' در قسمت ثبت گواهی نامه. رو برای اینجانب به کد ملی ۲۹۶۰۱۴۳۱۱۶ رفع بفرمایید . با تشکر
پاسخ مدیر سایت ۰۸ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۹

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، مشکل بر طرف گردید.

رامین جهانگیرفرد ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۹:۵۷
با سلام و احترام پروپوزال بنده در سازمان بکار گیرنده مورخه 1399/09/19 تصویب شده است ولی تاکنون فایل پروپوزال به دست داعا نرسیده است آیا این امکان وجود دارد که بنده در دوره آموزشی اسفند ماه سال جاری ثبت نام کنم؟ کد ملی 5040067321 با تشکر فراوان
پاسخ مدیر سایت ۰۸ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۵

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، پس از شروع به کار در سازمان میتوانید به آموزشی اعزام شوید.

امیرحسین براتی ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۲۲:۴۱
با سلام و وقت بخیر. ممنون میشم جواب من را بدهید. تکلیف پروژه های کسری خدمتی که بعد از 97 ثبت و انجام شده اند چه می‌شود؟ کلا در نظر گرفته نمیشوند؟ بنده دو پروژه برای سال های 98 و 99 دارم.
پاسخ مدیر سایت ۰۸ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۵۰

با سلام بعد از سال ۹۷ مورد تایید نیست.

علی قاسمی ۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۲۲:۵۸
با سلام و احترام بنده فرم گواهی اعلام نیاز را قبلا در سایت پر کردم، ولی نامه اعلام نیاز را شنبه هفته جاری در همان قسمت گواهی اعلام نیاز و زیر همان صفحه در قسمت پاسخ آپلود کردم. با توجه به اینکه همکاران شما هفته پیش با بنده تماس گرفتند که نامه اعلام نیاز معاونت فناوری را زودتر به دستشان برسانم تا نامه معرفی بنده صادر شود، بنده تنها جایی که توانستم نامه را قرار دهم در همان قسمت فرم اعلام نیاز بود. این چند روز هم هرچه تماس میگیرم موفق نمی شوم. میخواستم بدانم نامه اعلام نیاز را جای درستی آپلود کرده ام و آیا به دست همکاران شما رسیده است؟ و اینکه اگر مقدور باشد پیگیری بفرمایید که نامه معرفی بنده در چه مرحله ای می باشد. کد ملی: ۲۳۹۱۹۴۰۳۸۶
پاسخ مدیر سایت ۰۸ دی ۱۳۹۹ | ۱۵:۰۴

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، نامه اعلام نیاز خود را به صورت پستی به دانشگاه بفرستید یا تحویل نماینده نخبگان تا ساعت ۱ ظهر در دژبانی دانشگاه بدهید.

سید محسن هاشمی ۰۸ دی ۱۳۹۹ | ۰۸:۴۴
جناب سلام. بنده سید محسن هاشمی هستم به شماره پرونده 961040. مدارک صدور کارت رو مهرماه به صورت حضوری تحویل دادم. من قبلا توی آذرماه از شما در مورد صدور کارت پایان خدمت پرسیده بودم و شما فرمودید 19 آبان مدارک برای نظام وظیفه ارسال شده. از اون روز من پیگیر کارت هستم از نظام وظیفه ولی چندین بار تماس گرفتم بهم گفتن که من اصلا اطلاعات اعزام ندارم و حتما با آقای گوهری گفتن این مورد رو در میون بذارم .چند وقتی هست که مدام در حال تماس با داعا هستم ولی متاسفانه شماره های مرکز پاسخگو نیستند. شما رو به خدا کمکم کنید. من اوایل مهرماه مدارک پایانکار رو دادم و به شدت نیازمند کارت هستم برای گرفتن گواهی موقت تحصیلی از دانشگاه و زندگی و کارم رو هواست.
پاسخ مدیر سایت ۰۸ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۰

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، بنده دسترسی به مدارک، پرونده‌ها و نامه‌ها ندارم، برای پیگیری ارسال و دریافت نامه‌ها، مدارک پایان کار و، می‌توانید با مرکز نخبگان در ارتباط باشید. تماس در روزهای اداری با شماره‌های ۰۲۱۲۷۳۵۳۳۸۰ و ۰۲۱۲۷۳۵۳۳۸۱

سروش احمدی ۰۸ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۲
با سلام بنده الان نزدیک به 2 ماه هست که درخواست رفع غیبت داده ام ولی هنوز در نظام وظیفه اصلاح نشده است. از طریق پیگیری درخواست ها در سایت که هیچی مشخص نیست که این درخواست در چه مرحله ای هست و آیا اصلا اقدامی شده هنوز یا نه. شماره های اعلامی جهت تماس با داعا نیز که کلا مشغوله و یا جواب نمیدند. زیر اعلامیه ها هم که مطرح میکنیم بازهم پاسخگو نیستید و دلایلی چون عدم دسترسی به پرونده ها و یا غیرمرتبط بودن موضوع مطرح شده با اعلامیه را می آورید. خوب بنظر شما ما باید چکار کنیم و چگونه درخواست های خود را پیگیری کنیم. ممنون میشم اگر جواب بدهید و یا اینکه بزرگواری کنید به مسئول مربوطه منعکس کنید که با بنده تماس بگیرند. 09216164183
پاسخ مدیر سایت ۰۸ دی ۱۳۹۹ | ۱۵:۱۰

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، درخواست شما جهت پیگیری به دست مقام مسئول رسید. ‌‌‌‌‌‌‌

امیرمهیم مهیمی ۰۸ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۵۳
با سلام و عرض ادب، احترماً، اینجانب امیرمهیم مهیمی، با کد ملی 2993868748، میخواستم برای دوره اسفندماه ثبت نام کنم اما در قسمت "ثبت برگ سبز اعزام" این خطا را می دهد: "شما قبلا این فرم را پر کرده‌اید". متشکر خواهم شد اگر اصلاح گردد. با سپاس مجدد
پاسخ مدیر سایت ۰۸ دی ۱۳۹۹ | ۱۵:۰۸

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، مشکل بر طرف شد.

علیرضا عربپور داهوئی ۰۹ دی ۱۳۹۹ | ۱۳:۳۸
با سلام و خسته نباشید بنده چندین روز هست که برای درخواست گواهی عدم منع استخدام تلاش میکنم. اما برای دریافت این گواهی و همه گواهی های دیگر با پیام (شما قبلا این فرم را پر کرده اید) روبه رو میشوم. لطفا راهنمایی بفرمایید باتشکر
پاسخ مدیر سایت ۱۰ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۱

مشکل بر طرف شد.

مهدی ۰۹ دی ۱۳۹۹ | ۲۱:۴۰
با عرض سلام و احترام من معرفی ب سازمان شدم پرءزالم هم توسط سازمان تایید شده و تقریبا 20 روز پیش به داعا داده شده پروپوزالم توسط سازمان ولی هنوز خبری از شروع کار نیست... من باید چکار کنم؟ چند روز طول میکشه که شروع به کار بخورم و آیا میتونم برای دوره اسفند شرکت کنم؟
پاسخ مدیر سایت ۱۰ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۹

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، درخواست شما تحت اقدام قرار گرفته است.

اشکان بابازاده ۱۰ دی ۱۳۹۹ | ۱۷:۲۲
ان مشکل برطرف نشده هنوز.... با سلام و خسته نباشید بنده چندین روز هست که برای درخواست گواهی عدم منع استخدام تلاش میکنم. اما برای دریافت این گواهی و همه گواهی های دیگر با پیام (شما قبلا این فرم را پر کرده اید) روبه رو میشوم. لطفا راهنمایی بفرمایید باتشکر
پاسخ مدیر سایت ۱۳ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۶

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، گواهی مورد نظر حذف شد دوباره اقدام کنید.

مجید ۱۲ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۳۹
با سلام و احترام، من پروپوزالم از طرف سازمان تایید شده و همراه با نامه اعلام تاریخ شروع به کار به مرکز نخبگان داعا فرستادم ولی هنوز جوابی از طرف داعا برای سازمان نیومده. میخواستم ببینم آیا میتونم برای دوره اسفند شرکت کنم (یعنی خیلی طول میکشه جواب داعا؟) یا اینکه الان پرونده من تو چه مرحله ای هست؟ کد ملی 308019342
پاسخ مدیر سایت ۱۴ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۲

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، بعد از معرفی به سازمان و شروع به کار میتوانید به آموزشی اعزام شوید. ‌‌‌‌‌‌‌

سجاد ادهمی ۱۲ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۹
با سلام و وقت بخیر بنده 99/8/21 پروپوزال خودم رو همراه با نامه سازمان به کارگیرنده ارسال کردم برای شما ارسال کردم، اما هنوز پاسخی از طرف بنیاد نخبگان نیروهای مسلح مبنی بر تایید شروع به کار و تایید پروپوزال نه برای دانشگاه به کارگیرنده ارسال شده و نه برای بنده و طی یک ماه گذشته هرروز با بنیاد تماس گرفتم اما موفق به برقراری تماس نشدم. لطفا اگر امکان داره پیگیری بفرمایید. با شرایط موجود امکان ثبت نام در این دوره آموزشی را دارم؟ بنده برگه سبز اعزام به خدمتم رو که تاریخ 99/8/1 داشته در سامانه بارگذاری کردم، اگر امکان ثبت نام برای این دوره آموزشی برای من امکان پذیر است باید مجدد برگه سبز اعزام دریافت کنم؟
پاسخ مدیر سایت ۱۴ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۳

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، بعد از معرفی به سازمان و شروع به کار میتوانید به آموزشی اعزام شوید. ‌‌‌‌‌‌‌

هادی آذرهوا ۱۲ دی ۱۳۹۹ | ۱۳:۵۱
با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت عزیز سایت من در دوره آموزشی اسفندماه ثبت نام کردم. ولی برگه اعزام به تاریخ 1 تیرماه 1399 در سایت بارگزاری شده است. (که در برگه ذکر شده است که دارای 180 روز غیبت می باشم) الان ابتدا باید برای رفع غیبت در سایت ثبت نام کنم و سپس دوباره برگه سبز به تاریخ 1 اسفند ماه از پلیس +10 بگیرم؟
پاسخ مدیر سایت ۱۴ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۴

با سلام همین مراحل را انجام دهید.

مجید ۱۵ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۵۷
سلام وقت بخیر لطفا لینک بازیابی رمز ورود برای بنده بفرستید ۳۰۸۰۱۹۳۳۴۲
پاسخ مدیر سایت ۱۵ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۲

رمز عبور جدید شما:

چهارم رقم آخر کدملی + CVbn + *

امیرمهران مهدوی شهری ۱۵ دی ۱۳۹۹ | ۱۳:۲۹
باسلام و وقت بخیر. بنده امیرمهران مهدوی شهری به شماره ملی 0919914055 حدودا 40 روز قبل مدارکم را برای داعا ارسال کرده ام. همراه مدارکم برگه اعلام نیاز و همچنین مدرکی مبنی بر سابقه خدمت نیز ضمیمه کرده بودم. باوجود گذشت این مدت، هیچگونه خبری از داعا نشده و هیچگونه تماسی با بنده گرفته نشده. در حالی که برای بعضی از دوستانی که دیرتر از من مدارکشونو ارسال کردن، داعا خبر داده بهشون. از طرف دیگه باتوجه به اینکه بنده تهران نیستم امکان مراجعه حضوری رو ندارم و هرچی هم تماس میگیرم کسی پاسخگو نیست. ممنون میشم اگر که راهنمایی بفرمایید که باید چیکار کنم. باسپاس فراوان
نوید نیک ورز ۱۸ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۲
سلام وقت بخیر. من دوره آموزشی رو به صورت عادی طی کردم. الان نامه بنیاد ملی نخبگان به نیروهای مسلح صادر شده و باید مدارکم رو برای تشکیل پرونده به مرکز نخبگان ارسال کنم. اما باید خودم رو به یگان خدمتی مربوطه ظرف چند روز اینده معرفی کنم. آیا باید این کار انجام بدم یا خیر؟
پاسخ مدیر سایت ۲۰ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۵

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، نیازی به مراجعه به یگان نیست در سایت گواهی رهایی از یگان را تکمیل بفرمایید.

tah ۱۸ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۹
با سلام و عرض احترام شروع به کار بنده 97/07/29 بود (شماره پرونده 970612) و در تاریخ 99/08/26 از طرح خود دفاع کردم. پس از ارسال مدارک پایانکار، تا کنون موفق به تماس با دبیرخانه نشده ام و نیاز مبرمی به کارت پایان خدمت دارم و آینده شغلی من در خطر جدی است. بنده گزارش پیشرفت کار هم ارائه کرده ام، اخطار مربوط به لغو نخبگی برای من نیامده است اما بودند دوستانی که بدون پیام در سامانه به اطلاعشان رسیده که باید مجدد احراز شوند، این دغدغه، زندگی من و افرادی که شرایطی مشابه بنده را دارند تحت الشعاع قرار داده. خواهشمند است در این خصوص اعلام بفرمایید که قانون 24 ماه شامل چه افرادی می شود و پرونده بنده در چه مرحله ای است؟ سپاس
پاسخ مدیر سایت ۲۰ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۱

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، بنده دسترسی به مدارک، پرونده‌ها و نامه‌ها ندارم، برای پیگیری ارسال و دریافت نامه‌ها، مدارک پایان کار و، می‌توانید با مرکز نخبگان در ارتباط باشید. تماس در روزهای اداری با شماره‌های ۰۲۱۲۷۳۵۳۳۸۰ و ۰۲۱۲۷۳۵۳۳۸۱

اعلایی ۲۰ دی ۱۳۹۹ | ۰۷:۵۲
سلام لطفا گزینه بازیابی رمز عبور را اصلاح کنید. من رمز عبورم را فراموش کرده ام و متاسفانه هر بار که از گزینه بازیابی رمز عبور استفاده می کنم با خطا مواجه می شوم و سایت نمی تواند کلمه عبور را به ایمیل ارسال کند.
پاسخ مدیر سایت ۲۲ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۵۲

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، رمز عبور شما 1ABC*abc1 میباشد. لطفاً پس از ورود به حساب کاربری خود نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام فرمایید.

محمد ۲۰ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۶
با سلام و احترام، خواهشمندم لطفا خطای "فرم قبلا تکمیل شده است" در قسمت گواهی ها را برطرف نمایید. در خصوص ثبتنام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت برای پزشکان و پیراپزشکان راهنمایی میخواستم، درخواست کدام گواهی را باید ثبت نمایم؟ پیشاپیش از مساعدت و همکاری جنابعالی سپاسگزارم
پاسخ مدیر سایت ۲۰ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۳

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، مشکل بر طرف شد.

گواهی منع عدم استخدام

رضا خوانساری ۲۱ دی ۱۳۹۹ | ۰۷:۴۵
با سلام بنده میخواستم در این دوره ثبت نام کنم ولی امکان بازیابی رمز عبور را ندارم. ممنون میشم رمز مجدد برای بنده با شماره ملی 2281524663 صادر نمایید.
پاسخ مدیر سایت ۲۲ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۱۰

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، رمز عبور شما 1ABC*abc1 میباشد. لطفاً پس از ورود به حساب کاربری خود نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام فرمایید.

حسین مومنی نژاد ۲۱ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۲۵
با سلام و احترام من برای وارد شدن به سایت و حساب کاربری مشکل دارم رمز عبور برای من فرستاده نمیشه الان چندباره پیام و کامنت گذاشتم ایمیل زدم تلفن زدم حتی اومدم نخبگان هیچ جوابی نگر۴تم خواهشا یه پاسخی ب من بدین کد ملی ۴۲۲۰۲۲۰۲۳۲
پاسخ مدیر سایت ۲۲ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۱۳

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، رمز عبور شما 1ABC*abc1 میباشد. لطفاً پس از ورود به حساب کاربری خود نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام فرمایید.

امیر نشاسته‌گران ۲۱ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۴
با سلام و احترام. بنده به تازگی پروپزوالم رو به تصویب رسوندم و حالا باید پروپوزال و تاییدیه آن را برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح پست کنم. می‌خواستم بپرسم با این شرایط، آیا می‌تونم برای دوره آموزشی اسفند ماه درخواست بدم؟
پاسخ مدیر سایت ۲۱ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۱

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، بعد از صدور شروع به کار میتوانید به آموزشی اعزام شوید. ‌‌‌‌‌

امیرمحمد ۲۱ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۱
باسلام من چندین بار کامنت گذاشتم ولی متاسفانه در سایت بارگذاری نشده و پاسخی دریافت نکردم. لطفا پیگیری کنید! گزینه بازیابی رمز عبور خراب است و خطا می دهد، لطفا این مورد را اصلاح کنید یا اینکه رمز عبور من را بفرمایید و در نهایت اگر امکان پذیر نیست کدملی و ایمیل من را حذف کنید تا مجددا بتوانم ثبت نام کنم. ایمیل: a.m.alaei1373@gmail.com کدملی: 1130326136 تماس: 09359721908
پاسخ مدیر سایت ۲۲ دی ۱۳۹۹ | ۱۳:۲۹

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، رمز عبور شما 1ABC*abc1 میباشد. لطفا پس از ورود به حساب کاربری خود نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام فرمایید.

عارف فتحی ۲۱ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۷
با عرض سلام و وقت بخیر بنده شروع بکارم 1399/05/01 بوده و در شهریور ماه دوره آموزشی خود را گذرانده ام ولی با توجه به اینکه 5 ماه از شروع بکارم گذشته است همچنان دفترچه درمانی نیروهای مسلح دریافت نکرده ام و در دوران بیماری مشکلات فراوانی به خاطر نبود دفترچه متحمل شده ام. لذا خواهشمند است پیگیری های لازم صورت گیرد. باتشکر و سپاس فراوان کدملی: 1700099779 شماره همراه: 09146111185
پاسخ مدیر سایت ۲۱ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۸

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، در سایت درخواست فرم حقوق و بیمه را تکمیل نمایید.

سعید مهدوی فر ۲۱ دی ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۰
سلام وقت بخیر در تاریخ 1399/08/19 پروپزال بنده از سازمان به کار گیرنده (توسعه منابع انرژی) به دانشگاه ارسال شده. ولی تا الان هیچ تاییده ای مبنی بر وصول نامه توسط دانشگاه به سازمان به کار گیرنده و من داده نشده. اصرار سازمان بر پیگیری حضوری می باشد که متاسفانه امکان پیگیری حضوری از اول اذر لغو شده .. من در مراحل استخدام در یک خودروسازی معتبر به دلیل تاخیر در این مراحل از مرحله جذب دارم خارج میشم !! چه کاری از دست من بر میاد که بتونم انجام بدم ؟! تشکر
پاسخ مدیر سایت ۲۱ دی ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۳

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، بنده دسترسی به مدارک، پرونده‌ها و نامه‌ها ندارم، برای پیگیری ارسال و دریافت نامه‌ها، مدارک پایان کار و، می‌توانید با مرکز نخبگان در ارتباط باشید. تماس در روزهای اداری با شماره‌های ۰۲۱۲۷۳۵۳۳۸۰ و ۰۲۱۲۷۳۵۳۳۸۱

حسین مومنی نژاد ۲۱ دی ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۱
سلام و احترام من چندتا پیام دادم چند روز پشت سر هم هیچ جوابی دریافت نکردم ۸۰ بار به مرکزتون تماس گرفتم جواب ندادن ولی میبینم کامنتای دوستان داره جواب داده میشه واقعا چرا جواب ما رو نمیدین ممنون میشم یه پیگیری بفرمایین
پاسخ مدیر سایت ۲۱ دی ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۵

مشکل خود را بیان کنید؟

پوریا سوری ۲۱ دی ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۶
سلام وقت به خیر کد ملی من 0014748177 است، خواستم بپرسم که پروژه من در چه وضعیتی است و میتوانم در این دوره آموزشی ثبت نام کنم؟ و یک سوال دیگر در صورت مثبت بودن پاسخ سوال قبل، تا به حال درخواست اعزام نداده ام، ظرف چند روز آینده درخواست بدهم، مشکلی ندارد؟
پاسخ مدیر سایت ۲۳ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۹

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، بنده دسترسی به مدارک، پرونده‌ها و نامه‌ها ندارم، برای پیگیری ارسال و دریافت نامه‌ها، مدارک پایان کار و …، می‌توانید با مرکز نخبگان در ارتباط باشید. تماس در روزهای اداری با شماره‌های ۰۲۱۲۷۳۵۳۳۸۰ و ۰۲۱۲۷۳۵۳۳۸۱

حسین مومنی نژاد ۲۱ دی ۱۳۹۹ | ۱۶:۲۹
سلام و احترام پیرو کامنت قبلی برای ورود به حساب کاربری سایت مشکل دارم جهت اینکه اطلاع بدم درباره گواهی ۴۵ روزه تکمیلی بسیج رمز عبور وقتی میزنم بازیابی بشه متاسفانه ارور میده خواهش میکنم‌یه راهنمایی بکنین تشکر
پاسخ مدیر سایت ۲۲ دی ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۴

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، رمز عبور شما 1ABC*abc1 میباشد. لطفاً پس از ورود به حساب کاربری خود نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام فرمایید.

سعید صالحی4610057328 ۲۲ دی ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۸
با سلام بنده قادر به باز یابی رمز پرتالم نمی باشم. و زمان تقریب 14 ماه از شروع به کار من می گذرد و با توجه به اعلام ثبت نام برای دوره پژوهشی در نشر دارم در دوره اسفند ماه در دوره آموزشی ثبت نام کنم. لذا خواهشمند است مشکل اینجانب را حل کنید. دلیل عدم دسترسی اینجانب خطا در ارسال ایمیل بازیابی رمز می باشد و چندی با من برای حل این مشکل درخواست برمز فراموشی را انجام دادم ولی هر بار خطای عدم وجود ایمیل را می زند در حالی که باز برای ثبت نام مجدد خطای تکرار ایمیلی و کد ملی را می دهد. شماره ملی بنده 4610057328
پاسخ مدیر سایت ۲۴ دی ۱۳۹۹ | ۱۳:۵۳

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، رمز عبور شما ۹QAZ*qaz9 میباشد. لطفاً پس از ورود به حساب کاربری خود نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام فرمایید.

محسن ۲۲ دی ۱۳۹۹ | ۱۸:۴۵
سلام لطفا خطای "شما قبلاً این فرم را پر کرده اید" در قسمت ثبت برگ سبز اعزام را برطرف کنید. متشکرم. کدملی: 2250089930
پاسخ مدیر سایت ۲۴ دی ۱۳۹۹ | ۱۳:۵۹

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، مشکل بر طرف شد.

رضا خوانساری ۲۳ دی ۱۳۹۹ | ۰۱:۰۷
با سلام بنده فرم ثبت نام آموزشی را تکمیل کردم اما یک گزینه را اشتباه وارد کردم. راهنمایی بفرمایید چجوری میتونم فرم رو ویرایش کنم یا درخواست جدیدی ثبت کنم. سپاس
پاسخ مدیر سایت ۲۴ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۶

با سلام و تقدیم احترام خدمت شما نخبه گرامی، درخواست شما حذف شد دوباره درخواست دهید.